Як вибрати аромат на подарунок

Кожна жінка обираючи для себе парфуми насамперед робить це виходячи з власних уподобань. Тому такий аромат може дуже багато розповісти про темперамент такої людини тому, що він є віддзеркаленням її особистості. Дослідження які проводилися лабораторіями парфумерних компанії вказують на те, що парфуми сильно впливають на темперамент і характер жінки, знижуючи негативні риси і покращуючи позитивні. Також парфуми допомагають дамам сформувати особистий стиль і додають фінальні штрихи до її образа.

Виходячи із всього вищевказаного, в данній статті річ піде про те, як вибрати аромати на літо опираючись на риси власного характеру та темпераменту.

Аромат який підійде дамам сангвінікам

Психологи знають, що люди сангвініки мають дуже високий рівень оптимізму, вони часто стають душею любої компанії і здатні находити виходи з скрутного становища, надихати та заряджати позитивними емоціями оточуючих. Жінки сангвініки завжди готові до змін і не бояться експериментувати як із зовнішністю так і з ароматами. Як говорять спеціалісти парфумерної галузі таким особам найкраще підійдуть аромати в яких можна почути нотки цитрусів, квітів, а також дерев’яні нотки.

Якщо говорити про конкретні марки то таким жінкам варто спробувати парфуми Yves Saint laurent. Це дуже відома марка духів яка завоювала світ багато років тому. Вони мають дуже тонкий і естетичний аромат який подобається жінкам в всьому світі.

Парфуми для дам холериків

Люди холерики володіють високим рівнем ентузіазму, що дозволяє їм доводити до кінця будь-яку справу за котру вони беруться. Жінки холерики дуже поривчасті, імпульсивні, а також чуттєві. Таким дамам часто подобаються аромати в яких можливо відчути відтінки пов’язані зі сходом, квітами.

Разом з тим, як показує практика, холерикам дуже подобаються складні композиції в котрі вхоже багато компонентів. Це допомагає їм підкреслювати свій багатогранний характер.

Якщо говорити про марки духів то таким дамам, які вирішили вибрати аромат на літо варто зупинити увагу на виробі  серед таких брендів як Versace, Montale, Kenzo, Bvlgari.

Аромат, який підійде для жінок флегматиків

Як відомо флегматики мають дуже спокійний характер. Тому коли мова заходить про вибір духів на літо, такі жінки віддають перевагу легким природним, свіжим ароматам.

Тому дуже часто вони зупиняються на виробі таких світових брендів як i Giorgio Arman чи D&G.

Прочтите также:

Есть, что сказать по этому поводу? Пишите Ваш отзыв!

Оставить Ваш отзыв